Süper Kiti Eğitici Çocuk

Eğlence Oyunları
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 27 MB
  • Version 2.1
  • Dil İngilizce
  • Firma MauroME Games
Çocuklar için eğitimi için üretilen bu oyun oldukça eğiticidir. Siz de hemen indirin.

Anne ve babalar çocuklarının gelişimi için pek çok şeyden fedakarlık ederler. Çocukların iyi bir geleceğe sahip olaması için bazı kurallar göz önünde tutulmalıdır. Örneğin çocukların en çok zaman geçirdiği şey oyundur. Fakat biz çocuklara oyun oynamayın diyemeyiz. Bunun yerine çocukların oynadığı oyunları eğitici hale getirebiliriz. Bu yetişkinlerin görevleri arasındadır. Çocukların eğitici oyun oynaması onların çok büyük yararına olur. Çünkü çocuklar en iyi oyun oynarken bir şeyleri öğrenebilirler. Onların etkili öğrenme yolu olan oyun ne kadar eğitici olursa çocuklar o kadar hızlı gelişir siz de çocuğunuzun harika zaman geçirmesini istiyorsanız yapmanız gereken tek şey bu eşsiz uygulamaya sahip olmak.

Çocuklara alfabedeki harflerin ve bazı rakamların öğretilmesini amaçlayan bu oyun çocukların gelişimine büyük destek olacak. Çocukları okula hazırlayan bu oyunun içinde çocuk şarkıları ve animasyonlar da bulunmaktadır. Çocukların oynamaktan sıkılmayacağı bu oyun onların bilgileri hızlı ve kolay bir şekilde öğrenmesini sağlayacak. Bu mükemmel oyun ile çocuklar hem harfleri hem de rakamları öğrenerek bir adım öne geçecekler.

Harika özellikleri ile herkesi büyüleyen bu oyuna siz de hemen sahip çocuğunuzu mutlu edin hem de onun eğitici zaman geçirmesini sağlayın bu muhteşem uygulama üstelik ücretsiz yapmanız gereken tek şey indir tuşuna basıp biraz beklemek. 

Süper Kiti Eğitici Çocuk indir